Przejdź do menu Przejdź do treści

Opiekunowie roczników

STUDIA JEDNOLITE MAGISTERSKIE

Historia:

I rok – dr Mateusz Drozdowski

email: mateusz.drozdowski@up.krakow.pl

STUDIA  STACJONARNE I STOPNIA:

Historia:

II rok – dr Adrian Szopa

email: adrian.szopa@up.krakow.pl


III rok – dr Edyta Pluta-Saladra

email: edyta.pluta-saladra@up.krakow.pl



Archiwistyka, zarządzanie dokumen­ta­cją i infobrokerstwo:

I rok – dr Hubert Mazur

hubert.mazur@up.krakow.pl


II rok – dr Monika Cołbecka

email: monika.colbecka@up.krakow.pl


III rok – dr Bartosz Drzewiecki

email: bartosz.drzewiecki@up.krakow.pl



Turystyka historyczna i muzealnictwo:

I rok – dr Arkadiusz Urbaniec

email: arkadiusz.urbaniec@up.krakow.pl


I rok – dr Michał Niezabitowski

email: michal.niezabitowski@up.krakow.pl



Turystyka historyczna i dziedzictwo kulturowe:

III rok – dr Mirosław Płonka

email: miroslaw.plonka@up.krakow.pl



STUDIA  STACJONARNE II STOPNIA:

Historia:

I rok – dr prof. UKEN Piotr Puchalski

email: piotr.puchalski@up.krakow.pl


II rok – dr hab. prof. UKEN Krzysztof Kloc

email: krzysztof.kloc@up.krakow.pl



Archiwistyka, biurowość i cyfryzacja

I rok – dr Magdalena Niedźwiedzka

email: magdalena.niedzwiedzka@up.krakow.pl


II rok: dr Dorota Drzewiecka

email: dorota.drzewiecka@up.krakow.pl



Biznesowe wykorzystanie dziedzictwa kulturowego:

I rok – dr hab. prof. UKEN Anna Penkała Jastrzębska, prof. UP

email: anna.penkala-jastrzebska@up.krakow.pl


II rok – dr Jarosław Pietrzak

email: jaroslaw.pietrzak@up.krakow.pl



Studia niemcoznawcze i środkowoeuropejskie:

Kierownik studiów – dr hab. prof. UKEN Małgorzata Świder

email: malgorzata.swider@up.krakow.pl


STUDIA NIESTACJONARNE I STOPNIA:

Historia:

I rok – dr Agnieszka Laszczak-Słaby

email: agnieszka.slaby@up.krakow.pl


II rok – dr Dorota Żurek

email: dorota.zurek@up.krakow.pl


III rok dr hab. prof. UKEN Konrad Meus

email: konrad.meus@up.krakow.pl

STUDIA NIESTACJONARNE II STOPNIA:

I rok – dr Marcin Gadocha

email: marcin.gadocha@up.krakow.pl